תנאי שימוש

אודות מחשבון הגימטריה

מחשבון הגימטריה נולד כתרגיל ללימוד שפת PHP לבניית אתרים. עם הזמן צבר המחשבון פופולאריות ונפחי תנועה שהצדיקו את העברתו לדומיין עצמאי. כיום מבוצעות באתר אלפי שאילתות שונות מדי יום.

התוצאות המתקבלות מתחלקות לשתי קטגוריות:

 • התאמות מהתנ״ך
  ברשימה זו יופיעו פסוקים שהגימטריה שלהם (בכתיב המסורה) זהה לגימטריה הנבדקת, במידה וקיימים פסוקים מתאימים.
 • התאמות משאילתות הגולשים
  כאשר גולש בודק ערך גימטריה של משפט, ביטוי, שם או מילה כלשהי, ואם הביטוי הנבדק הוא ביטוי נפוץ ובעל עניין לשאר הגולשים, ביטוי זה יוכנס למאגר התוצאות האפשריות בקטגוריה זו. שמות פרטיים עם שמות משפחה יופיעו רק אם השם שייך לאשיות מוכרת (איש צבור, דמות הסטורית, איש רוח וכדומה). המשתמש באתר עלול לחוש נפגע מביטויים מסויימים שבדקו גולשים בעבר ושעלו בתוצאות. היה וגולש חושש מחשיפה לבטויים שאינם נקיים, לטעמו, יכול המשתמש לבחור באפשרות "אל תציג תוצאות משאילתות גולשים". במידה והמשתמש בוחר באפשרות זו, תזכור המערכת את הבחירה, וזאת בתנאי שבדפדן מאופשר מנגנון העוגיות. בכל עת ניתן להחזיר את המצב לקדמותו ולשוב להציג תוצאות משאילתות גולשים בעבר.

  היות ובני אדם הם המחליטים אילו שאילתות גולשים יכללו בתוצאות המוצגות בקטגוריה זו, יש וביטויים מסויימים מוצאים את דרכם לתוצאות בקטגוריה זו ובעצם אין בהם עניין לשאר הגולשים (למשל שמות פרטיים עם שמות משפחה). אם מצאת את שמך או תוצאה לא רלבנטית אחרת בקטגוריה זו אתה מוזמן לפנות במייל ונסיר את השם מהתוצאות. יחד עם זאת, אם שמך זהה לשמה של אשיות מפורסמת, שמך לא יוסר מהמאגר.

  חלק מהתוצאות המוצגות בקטגוריה זו מקושרות לדפים אחרים. אנו מאפשרים לגולשים לבקש לקשר תוצאות מסויימות לאתרים לפי בחירתם, וללא תמורה. ניתן לפנות אלינו במייל לביצוע קישור כזה, ואם הקישור המבוקש רלבנטי לתוצאה השינוי יבוצע ללא דיחוי.

השימוש במחשבון ופירוש התוצאות

 • המחשבון נועד לשעשוע בלבד.
 • היות והתוצאות מראות רק התאמה בין ערכים מספריים, אין לייחס משמעות להתאמה של תוצאות לשאילתא הנבדקת.
 • אין להסתמך על התוצאות בקבלת החלטות כלשהן.

חיפשתי את השם שלי בגוגל והוא מצביע לאתר הגימטריה. למה?

 • איך השם שלי הגיע לגוגל?
  כל השאילתות שמבוצעות באתר יכולות להגיע לגוגל.
  לפעמים הגולש שביצע שאילתא פירסם קישור אליה באתר אחר, כגון פורומים וכו׳, ומנוע החיפוש של גוגל "גילה" את הקישור והכניס אותו לתוצאות החיפוש.
  אפשרות נוספת היא שהתוצאה הוצגה ברשימת "החיפושים האחרונים" בזמן שגוגל סרק את האתר ולפיכך הכניס את הקישור לתוצאות.
  כמו כן, אתר הגימטריה מעביר לגוגל על בסיס קבוע את רשימת השאילתות שבוצעו באתר.
 • מה ניתן לעשות על מנת שגוגל יסיר את הקישור?
  ניתן לפנות למערכת אתר הגימטריה במייל contact@gimatria.net , בצירוף הקישור הבעייתי שברצונכם להסיר מגוגל, ואנו נעביר בקשה לגוגל להסיר את הקישור.
  בד״כ גוגל מבצעים את הבקשה בתוך מספר שבועות. חשוב להבין שגוגל מבצעים את הבקשה מתוך רצון טוב, אולם אין להם חובה חוקית להסיר קישורים.

לקריאה נוספת בנושא גימטריה

בשאלות, בקשות, תיקונים וכיו״ב ניתן לפנות במייל contact@gimatria.net

גימטריה, גמטריה, מחשבון גמטריה, מחשבון גימטריה, מילון גימטריה, ערכי גימטריה, gimatria, gematria, gematria calculator, gimatria calculator